Movies
Ratings
20
The AvengersRated ★ 1.5
101 DalmatiansRated ★ 0.5
TedRated ★ 0.5
Shallow HalRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 2.5
The DealRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 1.5
Alice in WonderlandRated ★ 1.0
DreamgirlsRated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 2.5