Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0- VirusRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Haunted MansionRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Hell's GardenRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 2.5
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
Dumplin'Rated ★ 2.5