Series
Ratings
253
MirandaRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 0.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Outer Banks Season 3Rated ★ 3.0
Outer BanksRated ★ 3.0
Outer BanksRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5