Movies
Ratings
559
SmugglersRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
To Kill a MockingbirdRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
East/WestRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
AlohaRated ★ 4.0
Child 44Rated ★ 3.0
PassionRated ★ 5.0
The Girl Who Kicked the Hornet's NestRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The GetawayRated ★ 3.0
The Hunter's PrayerRated ★ 2.5
Young & BeautifulRated ★ 1.5
The Secret in Their EyesRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 3.5