Titles you rated
HairsprayRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Spa NightRated ★ 2.5
Afternoon ClassRated ★ 3.0
My Own Private IdahoRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
No EscapeRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
LifeRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.0