Movies
Ratings
106
WhiplashRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 1.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.5