Movies
Ratings
63
Shutter IslandRated ★ 2.5
TedRated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0