Titles you rated
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.0