Movies
Ratings
183
ChicagoRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Pretty CrazyRated ★ 1.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Miss AmericanaRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 3.0
My punch drunk boxerRated ★ 3.0
Trivial MattersRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0