Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.0
SuperchondriacRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5