Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.0