Series
Ratings
59
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
The Morning ShowRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.0
The ChairRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 3.5
The Good FightRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
The Good FightRated ★ 4.0
The Good FightRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 3.5- The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
Futurama Season 1Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0