Series
Ratings
93
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 2.0
Reality Check: Inside America's Next Top ModelRated ★ 3.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.0- 저스트 메이크업Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
Next Gen ChefRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 3.0
I Am Married...But!Rated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0