Movies
Ratings
68
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5