Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
MacbethRated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
3096 DaysRated ★ 4.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 4.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0