Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5