Movies
Ratings
521
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 2.0
High-RiseRated ★ 3.5
End of WinterRated ★ 3.0
Mr. HolmesRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
JoyRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
YouthRated ★ 3.5
MacbethRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.0