Series
Ratings
16
Nirvana in FireRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 2.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5- The Hour Season 2Rated ★ 4.5
The HourRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0