Titles you rated
Squad 38Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
RememberRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.0
GhostRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 2.0
PastaRated ★ 3.5