Titles you rated
TitanicRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5