Titles you rated
Trivial MattersRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5