Movies
Ratings
19
Despicable MeRated ★ 3.5
RayRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0