Titles you rated
I Am SamRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 5.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
PhiladelphiaRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0