Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
YoloRated ★ 4.0- Holy PunchRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5