Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Burn After ReadingRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0