Titles you rated
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5- One Sunny DayRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 2.5
DittoRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 0.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5