Movies
Ratings
30
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 2.0
TedRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0