Titles you rated
UndisputedRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Blair WitchRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
SignsRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
PreyRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 2.5- She s On DutyRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0