Movies
Ratings
304
The Dark KnightRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 2.5
Going by the BookRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.5
KillersRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
RedRated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5