Movies
Ratings
447
Your Name.Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0