Titles you rated
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 3.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0