Titles you rated
Now You See MeRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
The KingRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5