Titles you rated
Dear HongrangRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 1.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 3.0
No Gain No LoveRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0