Series
Ratings
59
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0