Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Inseparable BrosRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0