Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0