Movies
Ratings
50
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0