Movies
Ratings
163
SinkholeRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
0.0MHzRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
Pet SemataryRated ★ 2.5
Sausage PartyRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
Girls Gone DeadRated ★ 0.5
The Texas Chainsaw Massacre 2Rated ★ 1.0
The ShiningRated ★ 3.5