Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0