Titles you rated
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 5.0
A SeparationRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Everybody Wants Some!!Rated ★ 5.0
Holy MotorsRated ★ 4.5