Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
I Just Killed My DadRated ★ 3.5- The IT CrowdRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 3.5- The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5