Movies
Ratings
95
Fright NightRated ★ 3.0
The Third HalfRated ★ 5.0
GambitRated ★ 2.0
Seven PsychopathsRated ★ 3.0
The Naked KitchenRated ★ 2.5
The Day the Earth StoppedRated ★ 2.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 1.5
Death NoteRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 2.5