Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.0
AlienRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0