Movies
Ratings
30
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0