Movies
Ratings
229
White ChicksRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.5
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 5.0