Titles you rated
OnceRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The MissionRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0