Series
Ratings
353
The First RespondersRated ★ 1.5
Through the DarknessRated ★ 2.5
Doctor ChaRated ★ 2.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 1.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.0