Movies
Ratings
124
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0