Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.0
The Death of StalinRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0