Series
Ratings
46
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
InterfaceRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Invincible Season 2Rated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 1.0
Invincible Season 1Rated ★ 4.0- Mr. PicklesRated ★ 3.5
The Midnight GospelRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0